| mariaadriana a întrebat:

Daca obtin un contract in strainatate, unde ma interesez exact ca nu iau teapa? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Bibi16 a răspuns:

Sa sti ca ar trebui sa te interesezi FOARTE BINE. Teapa oriunde iti poti lua.Intereseaza-ta,vorbeste pe forum cu oamenii de un loc sigur.
Acum depinde unde ajungi ca, cum ti-am mai sus teapa ORIUNDE iti poti lua.

| Gur1tza a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa te interesezi de firma de unde obti contractul. la fortele de munca e cel mai bine sa intrebi, de aceea firma!