| salutfrate a întrebat:

Dacă pic examenu' la mate( clasa a-VIII-a), ce se întâmplă? Nu-s corigentă la nimic şi nici n-am probleme cu mediile. Trec clasa ori?straight face

3 răspunsuri:
| deliaaa1 a răspuns:

Pai da o treci dar va trebui sa dai examenul inapoi in sesiunea a 2abig grin

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Nu are treaba examenul cu promovarea clasei a 8 a happy. Examenul are legatura doar cu liceul la care intri atata tot :-p deci nu ramai nici corigenta, nici repetenta nimic happy pentru ca nu are legaturalaughing

| Lucinca a răspuns:

Trebuie sa dai examenu ca altfel nu poti sa te repartizezi la niciun liceu
o sa trebuiasca sa astepti pana in sesiunea a 2
decu trebuie sa iei examenu altfel nu treci