| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca porti tricouri si bluze de marimea xl atunci si o geaca daca iti cumperi cu marimea xl cel mai probabil iti va fi buna, nu? Ca si eu port tricouri cu xl, si cred ca si bluze nu stiu, si am comandat o geaca cu marimea xl si na... Sa stau linistit ca cel mai probabil imi va fi buna sau?

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Sincer, eu nu am comandat/cumparat niciodata chestii din astea fiindca nu am simtit nevoia sa imi afisez gusturile si nici sa fac reclama.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns:

Daca masura ta este XL atunci aia cumperi, atit tricou, geaca si orice ai lua.
Normal ca iti vine, chiar daca geaca e mai mare ca si volum, este masurata in interior, nu pe afara, asa afara poti avea si juma de metru grosime material, conteaza pe ce sta acel tricoul geaca etc.acolo se masoara.