| anonim_4396 a întrebat:

Dacă prietena mea cea mai bună sta cu alta fata ar trebui sa incerc sa le despart?

Funda

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Daca incerci sa le desparti tot tu o sa cazi cea vinovata si dupa chiar ca nu vor mai vrea sa stea cu tine

| Ale101 a răspuns (pentru devilshelp):

Si ce sa fac

| Ale101 a răspuns (pentru devilshelp):

Si ce sa fac atunci

| devilshelp a răspuns (pentru Ale101):

Vorbesti cu prietena ta si ii explici ca te simti data pe dinafara. Ar trebui sa te inteleaga. Ca sa mearga mai bine incearca sa ii faci un discurs despre cum nu vrei sa o pierzi si chestii

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui si tu sa stai cu ele nu ar trebui sa le desparti da ce s-or bate...

| Kerre a răspuns:

Nu prea iti recomand sa faci acest lucru, se poate intoarce in potriva ta.