| Anonimaaa_6055 a întrebat:

Daca prietena ta cea mai buna nu ar accepta baiatul pe care il placi mult si cu, care esti ce ai facestraight face?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Exact ceea ce zice Ciiiuzy si Chocolate.Invata sa-l pretuiesti pe cel pe care-l iubesti.♥

| Buuff a răspuns:

Da as asculatao.trebuie sa"si spuna parerea si nu sa ma minta 'dar ia-si spune cu frumos. daca chiar iti pasa de sentimentele mele aceptale si eu sunt fata indragostita nu tu si nu ma pot indragosti la comanda de cine vrei tu thinking(eu tot va iubesc pe aman2 ca s"o dai gata laughing)pupi:*

| Rurouni a răspuns:

Ii ascult parerea, normal. Orice prietena buna intai se gandeste la binele tau, apoi la fericirea ta. Daca tipul e un magar, si eu il vad print, mi-ar conveni sa ma trezeasca cineva la realitate. Dar asta nu inseamna ca daca prietena mea spune "sari" imediat sar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti.ar fii prietena buna, l`ar accepta pentru ca asta te face fericita. happy.

| JusTxMe a răspuns:

As ramane cu el! eu is cu el, nu ea, deci daca nu-l place e problema ei nu a meahappy

| Chocolate_4478 a răspuns:

As ramine cu el in continuare, si daca ei nu ii place, asta deja e problema ei!