| MeDeEa14DeEa a întrebat:

Daca prietena voastra ar merge in America(Brazilia)ce ati face pentru a o aduce inapoi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Daca ea vrea cu adevarat sa faca asta si tin la ea,o las sa faca ceea ce pe ea o face fericita. Tocmai pentru ca este prietena mea m-as gandi in primul rand ca daca ea vrea acolo, inseamna ca ar fi si fericita acolo. Daca suntem prietene cu adevarat faptul ca ea pleaca, nu ar destrama prietenia noastra.Nu gandi egoist.

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Daca`i esti prietena o lasi sa stea acolohappy, doar ii doresti binele.In plus, poti vorbi cu ea pe messenger, etc.winking