| anonim_4396 a întrebat:

Daca puteti sa ma ajutati, chiar va rog, cat se poate de repede ( orice raspuns primeste vot, desasemenea imi este de ajutor) happy

Deci, trebuie sa ma impac cu un baiat ( ca prieteni nu ca altceva ) si nu stiu cum sa fac ca sa vina el la mine ( sa nu ma duc eu la el ) --- Mai multe amanunte nu pot sa dau big grin, are cineva vreun sfat pentru mine? ( cel mai bun si cel mai folositor raspuns primeste fundita ) happy!

3 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Din ce v-ati certat straight face?

| Sofia07 a răspuns:

Daca iti e prieten bun sigur tine la tine si daca l-ai trata cu putina indiferenta, adica sa nu-i arati ca iti pare rau, poate atunci va veni el la tine. Sau pune la status ceva ce poate avea legatura cu el si poate intreaba apoi mai lungesti tu discutia si o sa va impacati sper.
Bafta!

| DenizaVonDe a răspuns:

El nu stie ca tu vrei sa va impacati! deci cel mai bine ar fi ca tu sa actionezi! tu daca astepti nu o sa vina! sansele sunt de 1 la 1000000! tu decizi! insa asteptatul nu e o solutie! fa-ti curaj si vorbeste-i