| Andreeaionla57 a întrebat:

Daca ramai corigenta la o materie te lasa cu media neîncheiată sau o încheie cu 4? Ca eu o am neîncheiată, a zis ca se mai gandeste dar vad ca a trecut o zi si nu mi-a mai pus nota.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Daca ramai corigenta la o materie te lasa cu media neîncheiată"

nu, iți incheie cu cât îți iese, 2 sau 3 sau 4

| AndaAlexandra a răspuns:

Daca ramai corigenta înseamnă că ai note mici și nu îți iasă media de trecere. Dacă este neîncheiată, poate mai ai o șansă. Profesorul îți poate da o nota mai mare sa poți trece clasa.