| คиค a întrebat:

Daca relatia dintre tine si cel mai bun prieten al tau s-ar racii pana ajungeti ca noua cunostinte ce ai face sa va apropiati din nou si sa redeveniti cei mai buni prieteni, avand in vedere ca el nu prea te mai baga in seama?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

As face orice.Asa am patit eu cu multi prieteni (mai bine zis prietene), nu am mai vorbit...nu ca ne certasem, ci ca nu am mai vorbit 1 zi, 2, 3... 1 luna etc.si acum nici nu ne mai cunoastem.Suna-i,trimite-le mesaje, du-te acasa la ei si cheama-i pe afara, fa orice.Bafta! :* >big grin

| Deniisze a răspuns:

Pai, eu una sincer as vorbi cu el si as clarifica totul. Poate asa o sa ne apropiem iarasi.
Bafta!

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

In primul rand ar terbui sai dai un telefon sa vb si daca ai gresit cu ceva sati ceri scuzehappy
Faza e ca daca el/ea s-a suparat pe ar fi mai greu sa dai de acea persoana ca sunt sigura ca inca mai e sparata, anyway, ar trebui sa mergeti in oras la un suc eventual la un film sa mai chemati priteni deai vostri sa feti cunostintza(crede-ma viata in 2 e plictisitoare yawn laughing)Ar trebui sa-i ceri id d mass sa mai vb cu el/ea pe net sa vb ceati mai facut in ultimul timp...

Sper ca te-am ajutat, mult noroc! kiss