| ww2Totenkopf a întrebat:

Daca Russia si SUA ar intra in razboi, care dintre cele doua credeti ca ar castiga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În război una împotriva celeilalte? laughing Slabe şanse, având în vedere situaţia actuală.

Eu aş vrea să câştige Rusia, dar cu condiţia de a şterge definitiv de pe hartă tot ce ţine de SUA.

8 răspunsuri:
| DARCEINGEĂL a răspuns:

Cred ca SUA.

| OsOcAr a răspuns:

Daca ele intra in razboi va fi al 3-le razboi mondial si dupa bombe atomice sant sanse ca nimeni nu va castiga mai degraba ar disparea amindoa tari de pe pamant

| Mihaela1964 a răspuns:

Musca-ti mai bine limba. Nimeni n-are de castigat de pe urma unui razboi care lasa in urma drame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
SUA ar câştiga.
Te pup!

| 1aprilie a răspuns:

Hai S.U.A.

| andreeadenisa384 a răspuns:

Russia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar castiga SUA.

| EuAli a răspuns:

Rusia