| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a întrebat:

Daca stau cu bunicii mei si ei nu au incredere in mine si nu ma lasa sa fac nimic nu pot merge nicaieri nu pot sa ma imbrac intr-un fel ca incepe sa tipe bunikamea nu mai rezist ajutati-ma! Vrog!

1 răspuns:
| SpYn a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ei sa inteleaga ca o sa devii o fata mare si pe timp ce cresti trebuie sa aiba incredere in tine iar cu hainele nu cred ca te va lasa in pace laughing si eu am avut gen dinasta de probleme dar ii zici sa te lase in pace ca asa iti place tie si punct!