| mimikafrumusika a întrebat:

Daca stergi o persoana din lista de mess ii va aparea mesaj ca ai sters-o sau ii vei mai aparea in lista?

Răspuns Câştigător
| AnonymousQ666 a răspuns:

Hey mimi... daca uh ai sters o persoana din lista tha de mess...persoanei respective ii va aparea atunci cand uh intri pe mess! nu ai decat sa ii dai IGNOR! atunci nu vei mai aparea in lista persoanei! de fapt vei aparea in lista persoanei dar nu va mai putea vbb cu tine! si nici uh cu el/ea pana nu il scoti de la ignor! funda? plizzz:*

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu o sa ii apara mesaj acelei persoane ca ai sters-o!

Daca stergi o persoana din lista de mess, lui o sa ii apari in lista de mess ca inainte.

Adica, atunci cand esti online, lui o sa ii apara ca esti online, iar atunci cand esti off-line lui o sa ii apara ca esti off-line.

Deci, chiar daca tu il stergi din lista de mess, el o sa poata sa te contacteze in continuare, deoarece o sa vada cand esti on-line, respectiv off-line pentru ca acea persoana inca te mai are in lista.