| Abracadabraash a întrebat:

Daca stie sa-mi raspunda cineva. Cat este de daunator organismului o cafea/capucino ( cu zahar si cafeaua cu lapte)-nu imi place cafeaua sa fie tare) o data la 2-3 zile pentru 17-18ani?
O beau pentru gust, nu simt sa aiba vreun efect de insomnie sau asa. Si cand ies in oras imi iau mocchacinno(nu stiu cum se scrie), caffe frappe, etc. Muultumsc.

1 răspuns:
| christall a răspuns:

La felul cum o bei tu nu trebuie sa-ti faci griji. Daca simti vreodata ca e prea tare, ia si un croisant odata cu cafeaua. Sa te feresti de cafeaua expreso, care e superstrong sau de nes, care face rau inimii.