| Anovlad18 a întrebat:

Dacă sunt neîncheiată la o materie pe primul semestru, acum fiind al doilea si profu nu a vrut sa ma încheie și am mai și lipsit eu, ce se întâmpla? Rămân repetent sau?
Am și bacul,
Sau ma încheie la sfârșitul anului si bacul abia in toamna îl voi putea da?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Rămâi corigent dacă nu îți încheie media.

| Donsavas a răspuns:

Il vei da în toamna daca nu ti închei mediile, rămâi corigent si nu poti da bacul pana nu rezolvi corigentele.

| Sarasanu a răspuns:

Ramai cu situatia neincheiata la materia respectiva pe vara daca nu vrea sa iti incheie media