| Danutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Daca sunt rrom fetele nu ma vor place? sa zicem ca ele sunt romance sau unguroaice? Aste[t raspunsuri de la fete!
Ofer FUNDA celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Daca esti dragut si te faci placut usor, fetele te plac odata ce incep sa te cunoasca. Totusi, exista si fete care odata ce afla se supara sau rup legatura daca inca nu te cunosc indeajuns de bine. Nu zice nimeni ca nu o sa te placa, dar trebuie sa le faci o prima impresie buna, ca orice baiat. Nu esti diferit, nu au motive! big grin

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună! Asta depinde numai şi numai de tine. Dacă ştii să te comporţi cu ele şi nu le jigneşti etc, se vor comporta absolut normal cu tine şi e posibil să te şi placă (acum depinde şi de fată).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu contează, tot om ești. nu e ăsta un motiv pentru care să fii refuzat.

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Depinde de tine, adica daca vorbesti si te comporti frumos nu o sa ai nici o problema dar daca te comporti urat o sa rada de tine si o sa te urasca.Asta dpinde doar de comportamentul tau.Culoarea piele nu semnifica absolut nimic.In dragoste totul e permis.

| Cσcσ a răspuns:

Daca ai un comportament de badaran (sper sa nu fie asa) nu o sa te placa, indiferent de nationalitate.
Daca te comporti frumos oricine o sa te placa. happy
Succes!

| Ilehuhu12 a răspuns:

Daca esti dragut si politicos te vor placewinking. Nu ai ce cauta cu o rasistă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, mă numesc Ilka Szamoskozy şi te plac.
Vezi că se poate?