| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt sociabila, am talent la desen, imi place sa fac reviste si sa creez diferite chestii, si sunt desteapta si imi plac banii ce meserie mi s-ar potrivi laughing?

10 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Designer de bancnote.

| Dooolce a răspuns:

Ceea ce iti doresti, ziclaughing

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti face design. Insa asta nu garanteaza ca vei avea si o meserie banoasa, din pacate.

| Sociopat a răspuns:

Prostituata sau donatoare de organe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Politician ca stii sa minti.

| Carmen100 a răspuns:

Aaaa da, am uitat ca imi place sa fac poze, toate prietenele imi zic ca ma pricep

| Carmen100 a răspuns:

In fine, am doar 13 ani, voiam doar o idee happy

| Carmen100 a răspuns:

Am uitat si ca imi place sa fac unghiile

Răspuns utilizator avertizat
| MisFit20 a răspuns:

Fotograf, dar trebuie sa fi foarte buna in domeniu pentru a fi remarcata de cine trebuie.