| DemonvsAngel a întrebat:

Daca sunteti din Botosani va rog puteti sa-mi ziceti un magazin cu haine rock, dar si baruri in care se acscilta rock.Va rog nu am alte alternative ianainte mai gaseam haine de genul asta, dar acum nu si nu stiu daca puteti sa-mi ziceti.

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Www.bestial.ro
Aici găsești ceea ce vrei.

| DemonvsAngel explică (pentru DarQueen):

Eu voiam magazine din botosani unde sa gasesc accesorii rock si haine
nu ai fost de mare folos nu pot sa iti dau funda scuze.

| DarQueen a răspuns (pentru DemonvsAngel):

Ă, chiar nu am cerut...
Și sunt cam rare magazinele, dar ca un rocker ce sunt, ți-am dat un site care credeam că o să te încânte.
Whatever, nu cerșesc funde, nu ăsta e scopul.
Nice day

| DemonvsAngel explică (pentru DarQueen):

Nu am zis ca cersesti.Scuze,dar sunt uneori cam vulcanica din punct de vedere verbal.M-au ajutat, dar eu vreau in orasul meu.Scuze daca te-am deranjat