| Pisi1990 a întrebat:

Daca te cerți cu cea mai buna prietena cum faci sa te împaci cu ea?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ori iti recunosti greseala si iti ceri scuze, ori va recunoasteti greselile si va mai dati o sansa prieteniei voastre.
O zi buna sa ai si
Sarbatori f ericite happy

| T0T a răspuns:

Îți ceri scuze, dacă tu ești cea care a greșit. În caz contrar aștepți să facă ea acest lucru. Oricum consider că fiecare aveți o parte din vină deci acum depinde cine lasă orgoliul.

| Divy a răspuns:

Îţi ceri scuze şi o mituieşti cu ceva şi te milogeşti de ea până te iartă laughing mult noroc cu mila

Crăciun fericit!