| yoanna_5465 a întrebat:

Daca te saruta un baiat cum ai reactiona?

Răspuns Câştigător
| ciufiXXXXXX a răspuns:

As fi uimita... dupa care l-as intreba "hey! ce rezi cxa faci aici?laughing".
depinde daca il cunosk sau nu...
tu ce ai face?

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai chiar acum cateva zile i s`a intamplat unei prietene, a vrut sa il pupe doar pe obraz, dar el a intors capul si inca ce sarut i`a dat.
Daca o face fara voia mea, in primul rand, nu il las, si daca o face, eu fiind neatenta, o sa il pocnesc rau de tot x(.

| bunnylover537 a răspuns:

Depinde de baiat. daca e dragut, nu l-as respinge si mi-as pastra calmul :p

| Stefy200 a răspuns:

Daca e asa din senin si nici macar nu-l plac si a facut-o din nesimtire, l-as plesni.Dar daca m-a sarutat din pasiune, dragoste si eram deja impreuna i-as zambi mangaindul usor si plapand pe crestetul capului.Iar daca m-ar saruta de la un joc (cum ar fi "Adevar sau provocare")l-as lasa in pace; nu prea m-ar interesa.
Asa as reactiona eu.happy

| crazy4you_3573 a răspuns:

Depinde ce baiat.deci sa presupunem ca cel de care imi place si mie...nu stiu as face ochii mari(o.o) si... as intrerupe sarutul, apoi las pupa p obraz, iar as pleca lasandul sa se uite dupa mine(te va indragi si mai mult)tongue
Tu cum ai reactiona?