| Morenastyle a întrebat:

Daca telenovela Rebelde ar fi continuat cum credeti ca ar fi fost si ce s-ar fi intamplat cu perfonajele?

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu pot sa imi fac un scenariu in minte dar cred ca ar fi fost foarte interesant, mi-a placut mult telenovela Rebelde, cine stie ce s-ar fi intamplat...

| RoxiutzaRux a răspuns:

Daca ar fi continuat sunt sigura ca ar fi fost foarte frumos... dar cat sa tina?! la nesfarsit!straight facestraight faceoricum mi-a placut muuuult.

| udarb a răspuns:

Eu cred ca i bine asa cum s-a terminat ...nu mai tot o laliesc pana la 20000 de episoade