| Iora123 a întrebat:

Dacă un băiat acum o lună se uită întruna la tine și de foarte multe ori mai și zâmbea când se uită în ochi mei iar acum el mă evită, se uită la mine de la depărtare când este in apropierea mea își schimbă privirea nu se mai uita
De exemplu eu sunt pe strada și mă uit pe telefon el mă vede se uită un pic și după se uită și el pe telefon, după ce a trecut de mine nu se mai uită pe telefon îl pune inapoi în buzunar de ce?

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Este o schimbare de atitudine.
Ceva l-a facut sa renunte. Cum voi 2 nu ati vorbit nici macar o data, poti presupune ca altcineva a vorbit cu el despre tine. Asa circula barfa.