| rozerozi a întrebat:

Dacă un baiat cand am fost trista ca am luat o nota mica m-a consolat si a stat langa mine.Inseamna ca ma place? Toti prietenii lui zic ca ma plac dar nu stiu ce sa cred! Deci?

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu, nu inseamna neaparat ca te place ca pe o viitoare iubita. Se poate doar sa fi empatizat cu tine si "suferinta" ta happy
Totusi, daca toti prietenii lui iti spun ca baiatu' te place, e posibil sa fie adevarat. Pana nu o auzi de la el, nu poti sti sigur. Daca si tu il placi, da-i semne si daca primesti semne inapoi, ai aflat raspunsul!

1 răspuns:
| Innsbruck a răspuns:

Daca prietenii lui zic asta, atunci este posibil sa te placa!