| Iora123 a întrebat:

Dacă un băiat când te vede se da la fete vorbește cu el le îmbrățișeaza uitandu-se cu coada ochiului când vede că stau langa un băiat el se încruntă când stau indepartata in același incapere vorbește cu o voce tare că sa aud și eu conversația și când stă apoape de mine nu mai vorbește cu fata aia.se așează lângă ea.și mai trage cu coada ochiului la mine după iar la ea insmena că te vrea sa te facă geloasa.
Și faza că el era încruntat și se uita la mine și băiatul ăla era gelos?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Fugi happy

| Cipi1212 a răspuns:

Nu știu ce este. Dar nu este bine să fie astfel de relație.