| danielle9876 a întrebat:

Daca un baiat care ma place s-a suparat ff tare pe mine... oare ma poate ierta?

3 răspunsuri:
| MeDeEa01 a răspuns:

Pai depinde ce ai facut... daca vrei sa vb cu cineva, te ajut cu cea mai mare placere.

| danielle9876 explică (pentru MeDeEa01):

Pai...faza a fost ca i-am vb imai indiferent si i-am spus jet si de at ..nu mai vrea sa vb cu mn..si mereu sunt certuri de genul asta intre noi 2..eu cred ca ma place ..deoarece se cam supara din orice si daca nu i-ar pasa nu ar face asta. oare ma poate ierta?

| MeDeEa01 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar probabil atunci cand i-ai spus "jet" el s-a suparat pentru ca se astepta la mai mult de la tine, si nu cred ca vroia sa-l tratezi cu indiferenta daca el te place, probabil vrea ca si tu sa-l placi...nu stiu, incearca sa vb cu el, sa-ti ceri scuze pentru cuvantul urat.dar tie iti place de el?