| Krystina0xd a întrebat:

Daca un baiat crede ca eu nu il bag in seama ce inseamna? Ca ii pasa macar putin de >mine?:"

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Adica e suparat ca nu il bagi in seama? Clar vrea atentia ta, o cerseste happy deci te place.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii pasa de tine putin mai mult

| LuMix a răspuns:

Daca el crede ca nul dagi in seama atunci insemni ce va pentru el.
Funda.

| bogdann97 a răspuns:

Ca da, ca ii pasa, ca tine la tine. Incearca sa il mai bagi si tu in seama sa vb mai mult cu el, ca sentimentele pot dispare. Daca vede ca nu il bagi in seama chiar deloc el nu te asteapta. Funda?