| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat cu care vorbeste s-ar lauda in fata prietenilor ca mai un pic si te dezvirgineaza. si ca ii si mai mandru ca si reuseste asta.ce ai face in privinta acelui baiat?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu vrea ceva serios de la tine

| drogh a răspuns:

Pur si simplu doreste o aventura si nimic mai mult, iar daca vorbesti cu el, vrea doar sa te faca sa cazi usor, usor in plasa ispitei si dupa ce ajunge in pat cu tine si la final, ori te abandoneaza, ori incepe sa imprastie zvonul peste tot ca o lauda sa te faca sa te simti prost. Poate ar trebui sa o lasi mai moale cu acest golan.

| madishica a răspuns:

In primul rand daca un baiat te place si are sentimente pentru tine, tine pentru el si nu spune la toti ce faceti voi. daca as fi in situatia asta as vorbi cu el si i-as spune ca ma simt prost ca vorbeste cu altii locrurile dintre noihappy