| MusicIsLife a întrebat:

Daca un baiat isi tot bate joc de mine cum sa-l fac sa inceteze?

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Ignora-l. Nu arata ca te afecteaza in vreun fel comportamentul lui fiindca atunci va fi mai rau. Daca va vedea ca nu il bagi in seama probabil va inceta.

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Ignoranta dragoste,ignoranta si iar ignoranta, nimeni nu suporta asta, daca-l abordezi asa nu are ce sa mai zica.

Răspuns utilizator avertizat
| sabry4u a răspuns:

In ce sens isi bate joc de tine? uneori.baietii te cicalesc intruna pentru ca te placstraight face dar daca nu e asta.ca sa il faci sa inceteze pur si simplu vorbestei. spune-i ca te deranjeaza.si daca continua fai si tu la fel.adica de fiecare data cand trece pe langa tine razi de el. fara motiv:p doar razi si uitete la el.mai ales daca esti cu prietene se va simti foarte jenat.