| VampireGurl a întrebat:

Daca un baiat iti cere ceva si tu ii dai numai daca iti da si el ceva si acel ceva care ti`l da el e un pupic chiar langa gura si obraz, inseamna ca te place? Adica mai sunt fete care ii ofera lucruri dar pe alea nu le pupa. >:" ce inseamna. pleasee raps rapid daw funda [ sunt intr-o croza de nervi laughing ]

Răspuns Câştigător
| Roar a răspuns:

Nu stiu sigur daca te place sau nu.incearca sa observi comportamentul lui cand e in preajma ta, daca se uita mult la tine, daca face chestii ca sa te impresioneze, etc big grin Poate te place, sau poate a fost un gest prietenesc, nimeni nu poate sti de ce a facut el asta. Totusi vezi cum se comporta in preajma ta happy

1 răspuns:
| ancutzzza a răspuns:

Nu.daca iti da un pupic nu inseamna neaparat ca ii place de tine e posibil si asta dar poate vrea sa te faca sa crezi ca te place si sa isi bata putin joc de tine faca a zice sa va combinati.