| raluka_4171 a întrebat:

Daca un baiat iti spune ca esti "buna" ce sentimente ar trebui sa am pentru el? dar el pentru mine?big grinhappy

4 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Nu ar trebui sa ai nici un sentiment pentru el la fel cum nici el nu are pentru tine din moment ce ti-a zis asta.

| Alina0104 a răspuns:

Clar el vrea sa se culce cu tine... iar tu ar trebui sa il tartezi cu indiferenta tongue

| ioana_7606 a răspuns:

Acest baiat poate sa fie printre cei 99, 9% care vor sa rada de fete, este un porc nu-l baga in seama este un needucat care vrea sa devina interesant dar nu are niciun dar. Daca este o legatura de prietenie intre voi si chiar daca tine la tine si tu stii asta posibil te place, dar daca nu vrea sa rada de tine.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa nu fii genul de fata care pune botu la o astfel de vrajeala ieftina pentru ca baietii care spun asta for doar sex [parerea mea]

eu numai felul asta de tipi am cunoscut inainte de a fi cu yubytul meu