| reginutza a întrebat:

Daca un baiat iti zice ca te iubeste dar elle departe si are o alta iubita si zice ca vine acasa la tine cu ia sta doar asa de plictiseala asta ce mai inseamna ma iubeste sau nu mai vine sau nu

3 răspunsuri:
| WholeWorldTeam a răspuns:

Daca vrei ca iubitul tau sa nu umble cu osuta de fete mai invata putin sa scri.In mod sigur cauta una cu creier.

| reginutza explică (pentru WholeWorldTeam):

Bine ca sti tu sa scrii baaa astaaa

| evelyn000 a răspuns:

Clar nu te iubeste. nimeni nu sta cu altcineva din pictiseala la varsta voastra. tu ai sta cu un baiat din plictiseala daca ai iubi pe altul?