| Iora123 a întrebat:

Dacă un băiat se încruntă se uită fix la mine și un băiat (pleacă ) și dupa incepe sa vorbească cu o anumită fata vorbește tare râd si mai trage privirea spre mine când se apopie de mine nu mai spun nimic sta foarte tăcuți și când iar se îndepărtează puțin incepe iar să vorbească tare și se uită ba la mine ba la ea însemna că vroia sa te facă geloasă?

2 răspunsuri:
| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Nu, lora, calmeaza te, nu vorbeste tare langa tine pentru ca nu te vrea!