| Iora123 a întrebat:

Dacă un băiat se întâlnește cu mai multe fete.
Și de fiecare data stă în fața mea și vorbește cu ele sau se da mai într-o parte unde mă uit eu
Sau alte ori le ea în brațe și întoarce capul peste umăr unde sunt eu și se uită puțin la mine și după își întorcea repede capul
De ceva timp se întâlnește cu o fata de doua trei ori pe săptămână și par prieteni dar nu prea îmi dau seama daca îi ceva mai mult
Spun totul unu despre altul (ea și cu el)-
l-am făcut gelos cu un alt tip si se uita încruntat la mine și nu o baga in sema pe ea după ce a plecat baitul el a început să vorbească tare cu fata aia și îi spunea despre familia lui cu voce tare fata a observat că se mai uita și la mine și i-a spus
De ce vorbesti așa de tare????❓
Sau în altă zi eu am stat într-o parte și a venit în aceeași parte cu mine???? și s-a pus pe scaun lângă ea și râdeau tare cu toți și după a venit și o colega de clasa
știu asta deoarece i-a spus PA COLEGA și iar trage câteva priviri către mine
Sau în tranvai a vrut să îmi atingă mana și eu mi-am ferit o repede ????el după ce a observat se uitau atent el și prietenul său la mana era mai posomorât nu mai zâmbea deloc și prietenul său la pus fix lângă fata aia și stau unu langa altul iar o prietena de-a mea la observat că se uită la mine și foarte lung când stea langa fata aia
Oare de ce ❓????

1 răspuns:
| atsushiak a răspuns:

Cel mai problema ii place de tine sau iti vrea atentia, da nu e sanatos sa vrei sa ai atentia cuiva prin a-l face gelos pe acel om, idk dude, tipu nu prea are minte limpede