| middle654 a întrebat:

Daca un baiat se opreste tot timpul cand ma vede, ma intreaba ce fac si vrea sa stau cu el inseamna ca ma place?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ce alt motiv ar avea? Bine-nteles ca te place si vrea sa te cunoasca.

| ancaval a răspuns:

Cam da, mai bine intreaba-l care ii motivu pentru care face toate astea.

| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Normal este chimie intre voi.Este innebunit dupa tine.
Pa, pa!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Da, sigur ca te place

| Patrick0Star a răspuns:

Da, dar eu iti sugerez sa fi un pic rautacioasa cu el, si in modul asta sa afli sigur daca te place sau nu. eu una asta as face... l-as chinui un pic, nu sa se supere pe mine, doar sa ii atrag mai mult atentia