| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat si-a pus fotografia de pe profil cu o fata, cite sanse sunt ca ei sa se intilneasca?

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poate fi si zero

| Mihaela1964 a răspuns:

Inseamna ca e ceva intre ei, sanse maxime.

| KateMiddleton a răspuns:

Vreo 30 de procente. Poate fi sora, verisoara, vreo ruda indepartata, Asa ca nu fii geloasa si nu fa concluzii pripite.

| kiv1990 a răspuns:

Dar n-ai incercat sa-l intrebi direct
de sa ghicesti?
la noi sunt timizi, dar la americani e cu totul diferit. eu am facut cunostinta cu o fata la o petrecere si dupa ce am vb vreo 10 min ea ma intreaba daca am prietena, am ramas umit

| JohnnyWylde a răspuns:

Pai nu stiu dar hai sa vedem: eu daca-mi pun fotografia de profil cu tine cate sanse sunt ca noi doi sa ne intalnim?

| Daniel_Cristea_1999 a răspuns:

Sunt şanse 50%... pentru ca 50% ar putea face un gest ca ii este o prietena buna si pe de alta parte de 50% ar putea sa fie impreuna