| luce20022 a întrebat:

Daca un baiat spune ca-i plac fetele cu personalitate ce inseamna asta? ce fel de fete mai exact ii plac? si ce ar trebui sa fac ca sa am asa zisa personalitate? va rooog ajutati-ma... dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| SebylVane1890 a răspuns:

Pentru mine personalitatea e respectul de sine, in principal. Puterea de a fi tu, de a face ce iti place tie, chiar daca lumea e complet la polul opus.Capacitatea de a gandi cu propriul creier, nu de a imita ca in oglinda.
Si stai linistita, multi baieti zic asta, dar cand dau de o fata care are intr-adevar personalitate fug de rup pamantullaughingSau zic ca: 'Imi place de tine.Ai personalitate".Si dupa 3 saptamani:" Am obosit". Toti baietii pe care i-am cunoscut in liceul meu fac asalaughingsi nu numai ei big grin

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Adică să fie ele însele, să poată să scoată la iveală propriul caracter iar acel caracter să fie unul care să îl atragă.

| J0B0MAT a răspuns:

Orice om are personalitate.Nu trebuie sa faci nimic special, decat sa fii tu.

| Efemerida a răspuns:

Probabil se refera la faptul ca ii plac fetele diferite. In sensul ca nu sunt tiparul tipic de fata, adica sa vorbesti toata ziua despre cumparaturi, machiaj etc. Eu inteleg prin diferita o fata cu o altfel de gandire.