| FreeYoung29 a întrebat:

Daca un baiat spune ca te place, dar nu iti raspunde la mesaje si dupa nu stiu cate zile iti trimite el, ce inseamna asta? As dori mai mult parerile baietilor big grin

Răspuns Câştigător
| iwantsummer a răspuns:

Poate chiar te place dar ii este frica sa iti raspunda, sau este timid si nu stie pur si simplu ce sa iti spuna. De obicei baietii fac chestia asta gandindu-e ca in felul asta o sa te faca sa te gandesti mai mult la el gen :oare ce face, de ce nu raspunde, cu cine e...
Funda?

3 răspunsuri:
| MonsterEnergy a răspuns:

Nu are credit.

| GabiD a răspuns:

Ca nu a vrut sa I'll vada mama lui ca vorbeste prin mesaje cu o fata.
Funda?

| Siella13 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat oarecum. ( poveste lunga) e posibil sa iti zica ca te place doar in gluma... daca tinea la tine cu adevarat, nu te ignora, din contra. ar fi incercat sa vorbeasca mereu cu tine. ore in sir. ti-ar fi oferit toata atentia lui :* deci. nu era serios cand a spus asta. un baiat indragostit face orice sa vorbeasca cu acea fata sau macar sa se vada 5 minute cu ea. :3