| Pisicanazdravana a întrebat:

Daca un baiat spune la status,, yeah facem gang bang" fara niciun emoicon, asa inseamna ca glumeste sau nu?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.ma si eu am pus chestii ciudate la status de gen,, pe un deal crestea o cizma,, dar nu lua chiar totul in serios ...pe bune acum, oricine se da mare macho pe net.dar in realitate e probabil doar un ratat.
asa ca nu mai crede toata prostiile astea.mai ales statususrile de pe mess

| Rockart a răspuns:

Buna! Un emoticon in plus sau minus reflecta spusele lui? Nu intotdeauna, nu toata lumea pune emoticoane la status.Eu de exemplu, nu pun.