| MsD a întrebat:

Daca un baiat sta pe capul tau mereu! Tot timpul te enerveaza! Te pune jos la pamint te face intr-un fel sa-l observi! Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| LollyPoop a răspuns:

Inseamna ca te placeblushing.Si ca vrea sa te faca sa te uiti dupa elwinking...asa ca daca este dragut si iti place compania lui ti-as zice sa ii dai o sansawinking. Succes:d! Fundita te rogpuppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| cevacumva a răspuns:

Te place da poate ee mai rusinos un pic si e rusine sati zica asa direct,,, daca iti place si tie incerca sa vb cu ell...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai niste pastile de viermi. poate il mananca in c*r. sau poate vrea sa-l bagi in seama. vb cu el un pic. intreaba-l pe el. dar cu calm. funda

| d3eya a răspuns:

Probabil ca te place.nu crezi?