| IubesteEa a întrebat:

Daca un baiat te alinta, iti cere sfaturi, te ajuta, iti da sfaturi, te apara de orice si orisicine inseamna ca te >iubeste?apoi dupa ce ajungeti sa fiti impreuna cu toate acestea el zice sa nu spui la nimeni ca sunteti impreuna tot te-ar iubi? dar de ce sa nu spui? apoi cand se desparte de tine desi ti-a zis tie si la prietena ta cea mai buna ca nu iti bate joc de tine zice apoi ca si-a batut joc de tine la colegi, prieteni etc inseamna ca asa a facut-o? si ma rog de ce inca o spune? si nu ti-a spus-o tie? adica nu inteleg sa fi cu cineva la misto e risipa de timp el o fi fost cu mine? raspundeti la toate intrebarile please

Răspuns Câştigător
| ααntoo a răspuns:

Heii Nadiihappy
paistraight face
baietii is niste prefacuutirolling eyes
ar putea sa fi stat cu tine doar din misto pentru ca
stiaa cal placi si sa te bucurii si tu de oportunitateethinking
darhappy
poate chiar te'a placuutlove struck
si cum te plac mai multi baietiihappy
probabiilthinking
a vrut sa stea cu tinehappy si dupa aia sa se dea macho ca
si-o batut joc de tineechatterbox
poatee el inca mai tine la tinehappy
dar o fii vrut sa'si faca o reputatieethinking
orkoh go on
baietii astia is mare pagubelaughing
sper ca ti'am fost de folossbig hug
mult succeshappy!

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu inseamna ca te iubeste! Inseamna ca te place sau,cel mult,simte ceva pentru tine. Daca zice sa nu spui la nimeni ca sunteti impreuna, este un comportament de baiat imatur, putin trecut e 14 ani.Asta poate insemna 2 lucruri:ori ca ii este rusine cu tine[:-s], ori ca ii este rusine sa aiba o relatie.De aici reiese ca nu are sentimente asa puternice pentru tine.
Zice ca si-a batut joc de tine ca sa nu se umileasca in fata altorastraight face. Aiurea.