| middle654 a întrebat:

Daca un baiat te claxoneaza si iti face din mana ce inseamna? desi va cunoasteti.

11 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Un fel de : Buna!happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Că are mașină nouă. big grin

| Aleksuza a răspuns:

Un baiat te claxoneaza si iti face cu mana= doar te saluta/ te saluta astfel deoarece ii place de tine

| ѕмιℓєє a răspuns:

Pur şi simplu, te-a văzut şi te-a salutat prieteneşte.

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Exagerezi cu intrebarea asta! Ai mai pus-o. Eu raman la aceeasi parere - nu inseamna mare lucru. E doar un fel de a te saluta sau de a atrage atentia. Unii ar zice ca te place dar mie mi se pare nefondat sa iei asta ca unic semn ca poate cineva te iubeste, sa fim seriosi. Pui atat de des intrebarea incat incep sa cred ca vrei sa vezi un raspuns de genul "sigur te iubeste" sau asa ceva care intr-adevar poate ti-ar creste moralul dar eu zic sa mizam pe realitate. Daca te claxoneaza e un mod de a atrage privirea ta, vrea atentie, posibil sa te placa sau poate doar i se pare amuzant... pana la urma e ca si cum te-ar saluta, nimic mai mult dar ma rog... Fiecare cu parerea lui.

| PamPamPaaaam a răspuns:

Te saluta straight face!

| Xtadelo a răspuns:

A vrut sa faceti o tura cu masina.

| Anonymous1995 a răspuns:

Vroia doar sa te salute, nimic mai mult

| Maddutzakiss a răspuns:

Pur si simplu te saluta te-a vazut si vroia sa te salute daca spui ca te cunoaste si bine inteles fiind in masina te-a clacsonat si cand te-ai uitat la el ti-a facut cu mana

| anapricopi76 a răspuns:

Buna.Daca un baiat de claxoneaza inseamna ca vrea sa te salute.Ii faci si tu cu mana.

| AleexNC a răspuns:

Poate doar te saluta laughing