| gabi95andrei87 a întrebat:

Daca un baiat te impinge te injura si alte lucruri ce trebuie sa fac pentru cal si iubesc nespus de mult si nu vreau sal pierd doar ca se comporta urat atat ast raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Ce faci?
ii dai papuci daca esti cu el, il eviti, scapa de el cat mai repede.
nici o fata nu trebui sa fie umilita doar pentru ca iubeste un baiat oh go on
iti face rau aceste baiat pe care u il iubestiwinking deci nu merita dragostea ta. aa si ti se pare putin faptul ca se comporta ca un magar, nesimtit, needucat?raised eyebrows

5 răspunsuri:
| tzze a răspuns:

Ar trebui sa nu uiti in primul rand ca ai demnitate, si ca nu poti sa iubesti pe cineva care se poarta in felul asta cu tine.Ai face bine sa te reorientezi, nu este in regula. O sa suferi mai tarziu! Nu e primul baiat si nici ultimul din viata asta, inseamna ca nu merita sa te uiti la el din moment ce te injura.

| crazycolor a răspuns:

Inainte de toate vreau sa-ti zic ca daca se comporta asa,chiar nu meritahappysunt atatia baieti pe lumea asta,nu merita sa te opresti chiar la el,insa daca chiar ti cu adevarat poti sa te prefaci ca iti place ce ii place si lui,sa-l intrebi despre dif chestii de baieti, nu stiu, ceva de genu.dar nu uita de sfatul meulove struck

| Andarock a răspuns:

E simplu`! big grin

Cand un baiat se comporta urat cu o fata (ca in cazul tau), inseamna ca baiatul tine foarte mult la ea! big grin

Nu o sa-l pierzi, crede`ma. El te placee`! happy

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!

| Me_2404 a răspuns:

Baietii sunt f. diferiti de noi si cred ca si el te place daca face asta deoarece asa mi s-a intamplat si mie cu unul din clasa ma brusca si ma gadila pana am pus capat si mi-a pus marea intrebarelaughing))(am raspuns NU!)Trebuie sa-i pui si u capat si sa-l intrebi dc face astawinkingsper ca te-am ajutat

| PrecioussGirl a răspuns:

Din moment ce mi'ai dat funda probabil esti de acord cu mine.
in legatura cu raspunsul unor pers de aici: baiatu asta de care spune mai are un pic si o bate. daca baiatului ii permitzi azi te injura, maine te impinge, poimaine te trezesti cu o palma si dupa te ia la omor. cunosc astfel de relatii happy. si asta inseamna ca baiatul o iubeste? adica asa isi arata baiatul sentimentele pentru o fta nu? Lovind'o? Imi pare rau dar nu sunt deloc de acord cu asta!