| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat te jigneste mai merita sa il placi? plzzzz ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

No e clar daca te`ar placea nu te`ar injura sau macar si-ar cere scuze ce s aceri de la el si @ SmileForMe pentru fiecare fata exista un perfect guy. Toto sunt diferiti depinde ce cauta o fata la el deci... call meu

6 răspunsuri:
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi.depinde in ce fel... poate a fost o gluma, sau nu dar na. poate nu stie cum sa se exprime.eu consider ca inca o sansa ar meritha :X.pentru ca nimeni nu`i perfect si in cauti pe "perfect guy" o sa fii singura. fara suparare BfT kiss

| iull_1544 a răspuns:

Daca poti sa ii comanzi sufletului atu astfel incat sa nu il mai placi poti sa o faci. Eu as zice totusi sa incerci sa vezi daca te place [ fa-l gelos sau altceva oh go on ]si dupa aceea poti sa iei o decizie finala

| Jessie a răspuns:

Deci 0 data ce te-a jignit, e clara treaba nici daca ar fi facut-o din greseala sau cum zice Ionela sa-si fi cerut scuze. Tot el e pr0stu, nu simte nimic si isi bate joc de tine pentru ca simte ca-l placi! Lasa-l dreQ`!

| bianca_4393 a răspuns:

Unii baieti jignesc fara sa isi dea seama, altii sunt rautaciosi pentru ca te plac si daca ti cu adevarat la el si ziua urmatoare se va comporta foarte frumos merita sa il mai placi... funda

| Joaannaa a răspuns:

Nu.si sti de ce? pentru ca odata cu jignirea.se vede caa.nu prea te place si nu are rost sa simti ceva pentru ell...dar ti'a cerut iertare? depinde.si daca ti'a cerut depinde in ce felwinking. fuunndaa?:X

| Vaniliecuaromădecăpșuni a răspuns:

Dar nu odata, de mai multe ori a facut asta si nu si-a cerut niciodata scuze