| Roxmylove a întrebat:

Dacă un băiat te laudă tot timpul, te întreabă " Ce faci?" chiar dacă vede clar ce faci, te sună să vă întâlniți chiar și pentru 2 secunde, te ia în brațe fără motiv, te vrea aproape de el, vrea să îți cunoască viața, te privește pe ascuns foarte mult, te ia de mână așa fără motiv, te roagă foarte mult să îl ierți când greșește înseamnă că te place? Un răspuns sincer vă rog!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da te place destul de mult as zice eu.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate cand o veni cu inelul o sa-ti dai si tu seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că el e idiot și tu ești moartă după atenție.
A, și idioată.

| Roxmylove explică (pentru anonim_4396):

Vai, mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxmylove):

Nu-mi mulțumi.Tot ce fac e pentru că îmi place să văd oamenii fericiți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea sa-ti ceara tema si ii e rusine s-o faca direct. Mai faceam si eu d-astea prin scoala generala dar acum fur direct temele laughing

| LexaEAG a răspuns:

Inseamna ca e topit dupa tine,si ca nu o sa te uite prea curand, si lucrul asta e cam rar, deci ar trebui sa te consideri norocoasa, si sa-i acorzi o sansa, caci s-ar putea sa te faca extrem de fericita.