| Krystina0xd a întrebat:

Daca un baiat te pupa pe buze (nu sarut) totusi arata faptul ca nu te considera tocmai o amica,nu? Adica e cel mai probabil sa vrea ceva mai mult de la tine,dar oricum,nu ar face gestul acesta unei prietene, corect?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect. Ciudat ca el te pupa pe buze si totusi nu ati vorbit intre voi ce si cum. Macar sa-l intrebi de ce face asta sau ceva. Adica e ciudat, ma intalnesc cu o amica, o pup pe buze si pe urma vorbim ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.

| siquic a răspuns:

Pai daca tea PUPAT-SARUTAT atuni CLAR ca vrea ceva mai mult de la tine adica vrea sa fiti IUBITIkiss

Fundita? happy