| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat te trateaza cu indiferenta inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| MisMe a răspuns:

Clar NU.Nu are cum.in cel mai rau caz...e timid si nu indrazneste prea mult.dar de aici si pana la indiferenta e cale lunga. Daca e indiferent.inseamna ca nu te place.imi pare raustraight face

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu neaparat. Poate inseamna doar ca ii esti indiferenta (de cele mai multe ori asa si este).

| Freedom_1119 a răspuns:

big grin Draga, asta e un pont eftin despre care tot vorbesc adolescentii.Insa,crede-ma,e o prostie. daca un baiat te trateaza cu indiferenta, inseamna ca ii este paralel de tine.Insa daca ii place,atunci acel baiat te curteaza,iti face ochi dulci, te suna, iti scrie etc.