| Karoline005 a întrebat:

Daca un baiat timid te place si devine in preajma ta agitat, prin ce se manifesta agitatia lui?

5 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Balbaiala, syare de nervozitate etc.

| LiK3 a răspuns:

Se balbie fara sa vrea.
Incearca sa poarte cat mai mult o conversatie cu tine chiar daca unele nu au logica.

| SebylVane1890 a răspuns:

Se balbaie sau daca nu, toata lumea o sa se intrebe de ce e asa tacut...Sau poate se inroseste, incearca sa zica glume fara sensbig grin MULTE.Depinde de baiat

| SkatM4 a răspuns:

Nu isi gaseste cuvintele, devine incorent, balbaiala e prezenta, roseste, spune prosti, sau pur si simplu nu stie ce sa spuna, tace si evita contactu' vizual.Ma aflu in aceasta categorie, mergi pe incredere, astea sunt principalele manifeste, ale unui timid.

| Sociopat a răspuns:

Recita incantatii in latina si face spume la gura.