| Loredana96 a întrebat:

Daca un baiat timp de un an ti-ar demonstra in mii de feluri ca te iubeste si intr-o zi te-ar dezamagi cu reactia lui.
Daca ti-ar vorbi urit cind va vedea ca primesti mesaje de la un alt baiat,iar dupa si-ar cere scuze si ar motiva comportamentul lui prin faptul ca tine la tine si se teme sa nu te piarda, l-ai ierta?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Poate ar fi bine sa il lasi in pace, pentru ca tu nu il iubesti. Si il faci si pe el sa sufere.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai ce sa ierti. Eu, daca asi fi in locul lui, as pleca si nu ma-si uita in urma. Tu primesti mesaje si el e de vina. "Hotul cu o vina si pagubasul cu 10" zice o vorba romaneasca.

| silvia94 a răspuns:

Schimba-l
Altul
Asemnea baietii trebuie lasati singuri pana ce se invata mintewinking
succes