| Daniel_4881 a întrebat:

Daca un baiat tine boxeri mai sus decat pantaloni e gay? si cand is baieti langa el face ce face se intinde si face sa se vada chilotiistraight face... oare sa se dea mare ca are chiloti Calvin Klein sau ca-i gay? pls pareri multe ca dau funda la cel care are dreptate tonguebig grin

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Mare stupizenie e chestia asta cu cracanatu si aplecatu sa se vada chilotii de firma.Asta e problema zilnica a celor cu nasul pe sus (cei maiprosti din curtea scolii). O face pentru a se da mare cand de fapt e un nimic.

| clauss a răspuns:

Se da mare, cica e la moda sa se vada chilotii

| Georgiana_1584 a răspuns:

Cre ca vrea sa se dea mare.nu neaparat este gay.

| Derye a răspuns:

Nu, eu nu cred ca ar atrage pe nimeni asa ceva, adica nu e SuperMan, si daca ar atrage pe cineva, designerii ar aborda stilul: underwears on top.

| VodkaCoca a răspuns:

Sincer pe mine ca fata ma atrage cand il vad pe prietenul meu cu boxerii mai sus ca pantaloni, nu inseamna ca e gay, eu am 2 prieteni gay si crede'ma ca aia tin sa fie totul perfect la ei mai ceva ca femeile.
Cat despre ca sa se dea mare, daca tot se intinde in fata prietenilor intr'una cred ca da sa se dea mare, pe prietenul meu cand mai mergeam la gratar si na isi dadea bluza jos atunci se vedeau boxerii asa in rest nu e el genu ala sa'si arate chilotii nu a ajuns chiar in halu asta sa se laude cu o pereche de chiloti laughing.

| Daniel_4881 explică:

Scuzatima ca vam indus in eroare eu a glumit cand am zis ca are chiloti de firma...is de firma dar nu cunoscuta

| Daniel_4881 explică:

Inteleg ca pe o fata ar atragea dar cand is numa baieti tot asa face adica numa cand is baieti face

| Daniel_4881 explică:

Da nu ca nu-i poarta peste... e dedesubt doar ca e mai ridicat in talie, mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!Voteaza-mi te rog pisicile.Multumesc!:)
http://magicat.ro/pisica.php?id=35