| JamilaGizeh a întrebat:

Daca un copil lipseste la teza, o sa dea si el aceeasi teza ca ceilalti colegi din clasa? sau alta?

5 răspunsuri:
| KevinAnthony a răspuns:

Normal ar trebui ca elevul respectiv să primească aceeaşi teză. Nu ştiu sigur, şi de aceea nu îţi pot da un răspuns concret.

| Mαdαliηα a răspuns:

Da, si o da singur xD

| thegatekeeper a răspuns:

La noi nu primeste aceleasi subiecte, fiindca in mod sigur le-ar afla de la ceilalti si le-ar pregati mult mai bine. Se dau subiecte din aceleasi capitole, insa intrebari diferite si asa mai departe. Nu stiu cum se procedeaza la alte licee sau clase, in la mine asa este.

| corolav a răspuns:

Ai pus o întrebare de copil retardat.
E la mintea cocoșului că nu vei mai primi același subiect. Ar însemna, dacă ai primi același subiect, ca tu să te duci la teză cu lecția știută și pregătită de acasă.
Vă credeți voi isteți dar nici profesorii voștri nu sînt chiar veniți cu pluta.

| TooNight a răspuns:

Si eu am lipsit de la teza la romana, mie mi-o dat alta, dar asemanatoare.Noua ne lasa tezele acasa, asa ca, colegii mi-or aratat tezalaughingIti da alta, dar nu foarte diferita.