| David1100 a întrebat:

Dacă un minor loveste un adult, tu ca adult ce poți face, cred ca dacă îl lovești inapoi e infracțiune cred, daca il imobilizezi poți sa pățești ceva ca adult sau cum poate sa fie legitima aparare dacă is mai mulți?

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Chiar voiam sa vad si eu un raspuns la asta. Am si eu o haimana prin cartier, care evident ca isi copiaza tatal. Nu are decat 7 ani dar e rau. De obicei il tin in frau, dar nu mai am nervi.

Nu ti-au raspuns "specialistii" site-ului?